ESSOX věnoval hasičům obří nafukovací atrakci

Společnost ESSOX posunula svůj edukační projekt Společně bezpečně do další fáze. Zástupci vedení společnosti ESSOX předali Hasičskému záchrannému sboru Jihočeského kraje (HSZ JČK) 17 metrů dlouhou nafukovací překážkovou dráhu pro děti, kterou budou hasiči jako partner projektu moci využívat na svých osvětových akcích.

S blížícím se létem přišla společnost ESSOX s dalším zajímavým nápadem, jak spojit vzdělávání a osvětu s trochou zábavy. Zajistila výrobu unikátní nafukovací překážkové dráhy ve tvaru hasičského auta, kde bude možné pořádat soutěže a závody spojené se vzděláním v oblasti bezpečnosti. 
 
„Vzdělávání dětí a získání jejich pozornosti není nic snadného. Atrakce, jako je tato, mají velký potenciál oslovit děti tak, aby pak naslouchaly informacím, které se jim v rámci projektu snažíme předat,“říká Jana Hanušová, generální ředitelka společnosti ESSOX. 
 
Hasičské auto plné zábavy budou moci lidé potkat na akcích HZS JčK během celého léta. Informace o jednotlivých akcích budou dostupné na webových stránkách projektu www.spolecnebezpecne.cz i na Facebooku Společně bezpečně.
 
Předání atrakce proběhlo v areálu krajského ředitelství HZS JčK, kde se sešly zástupci společnosti ESSOX v čele s generální ředitelkou Janou Hanušovou a Hasičského záchranného sboru v čele se statutárním zástupcem ředitele HSZ Zdeňkem Kalou. 


Předání nafukovací atrakce